Wintercompetitie 2016

uitslag Springen

Prijzen Prijzen Prijzen

30 cm                                           

      stijl tijd
1 Celine Mulder Okkie 24 00:53
2 Rick Kramer Bobby 23,5 01:04
3 Zoë Nuys Bobby 23 00:54
4 Eeke Smits Duo Penotti 23 00:59
5 Noa Müller Bobby 23 01:01
6 Zoë ten Elsen Bobby 22,5 00:54

Springen Springen

50 cm                                              

      stijl tijd
1 Hyam Renkema Obiku 24 00:38
2 Sam Cellarius Sunshine 23 00:45
3 Chimene Hendriks Obiku 22,5 00:36
4 Rosan Pellikaan Sunshine 22,5 00:47
5 Elanah Vogel NN 22,5 00:52

70 cm                                              

      stijl tijd
1 Anouk van Dijk Obiku 22 00:41

Springen

grond                                               

      stijl tijd
1 Daniëlle Kogelman Duo Penotti 23,5 00:51
2 Gwen Poortman Bobby 23 01:02

Springen 

Uitslag dressuur.

Dressuurcompetitie: Iedereen doet mee in de groep waarin het vaakst gestart is. Iedere plaats geeft hetzelfde aantal punten (1e plaats = 1 punt, 2e plaats = 2 punten etc) Het gaat er dus om zo min mogelijk punten te krijgen.
 

Groep 1 (senioren)

1 Paul van Mil 2 1 3 = 3
2 Wilma Bonnes 1 2 2 = 3
3 Sandra Kuipers 3 3 1 = 4
4 Willemijn van Eldik 4   4 = 8

Kim

Groep 2 (F3 t/m F6)

1 Kim Betten 1 1 7 = 2
2 Louise v.d. Wijngaarden 2 2 8 = 4
3 Bo Breuker 4 3 3 = 6
4 Chimene Hendriks 3 4 4 = 7
5 Eva Hendriks 8 5 2 = 7
6 Rosan Pellikaan 5 6 3 = 8
7 Jada Wolsing 6 4 12 = 10
8 Jadey Smit   8 5 = 13
9 Femke Koeman 9 8 6 = 14
10 Dhelia Malestein   9 10 = 19
11 Indy Smit   10 11 = 22

Groep 3 (F6 t/m F11)

1 Selien Brandse 2 1 4 = 3
2 Hyam Renkema 5 1 9 = 6
3 Rachell Wolsing 3 3 8 = 6
4 Vera Verhoog 6 2 6 = 8
5 Oona Heidsma 4 4 14 = 8
6 Femke te Hoonte 6 5 13 = 11

Maylin

Groep 4 (F4 t/m F8)

1 Maylin Aaltink 1 2 2 = 3
2 Rick Kramer 6 3 1 = 4
3 Romy Alferink 3 6 2 = 5
4 Yalan Liotard 5 13 3 = 8
5 Noa Müller 13 4 4 = 8
6 Roos Kusters 2 7 9 = 9
7 Kim v.d. Strate 8 3 7 = 10
8 Gillian Zuidgeest 11 14 1 = 12
9 Naomi Jorna 12 9 5 = 14
10 Anouk Zweers 9 8 6 = 14
11 Lucinde van Duren 16 10 5 = 15
12 Fleur Hoogeslag 4 11 11 = 15
13 Ymke Ophof 17 7 8 = 15
14 Eeke Smits 7 9 13 = 16
15 Wana Hoedt 15   3 = 18
16 Amouk van Dijk 14 5 18 = 19
17 Aniek de Vries 10 15 12 = 22
18 Zoë ten Elsen 18 12   = 30

Zoe Nuys

Groep 5 (F3 t/m F6)

1 Zoë Nuys 2 1   = 3
2 Sterre Winterman 1 9 5 = 6
3 Sam Cellarius 4 4 2 = 6
4 Kim Oude Breuil 3 4 9 = 7
5 Annemijn Schotanus 9 6 1 = 7
6 Merle Smit 6 2 7 = 8
7 Mirre Birahij 7 3 6 = 9
8 Isa Lammers   5 4 = 9
9 Jasmijn Klein Oonk 5 8 8 = 13
10 Birte Bettenhaussen 8   14 = 22

Celine

Groep 6 (F1 t/m F3)

1 Celine Mulder 1 1 1 = 2
2 Danielle Kogelman 2 2 4 = 4
3 Elanah Vogel 3   3 = 6
4 Sare Brasser   6 2 = 8
5 Carmen Müller 4 4 9 = 8
6 Danielle Jansen 6 3 13 = 9
7 Tess Brasser   5 7 = 12
8 Nena Nijhuis 8 5 8 = 13
9 Merle Hekkert 5 9   = 14
10 Yelin Kayalar 7 8 12 = 15


Running horse
#FNRS
#KNHS
#Veilig paardrijden
#logo eik

Manege Stal de Eik

Oude Diepenveenseweg 11
7451 CK Holten
0548 - 36 28 33
stal@eik.nl
#Facebook
#YouTube
#Twitter
Sequential Bits
Privacystatement