De lente is van start en de wintercompetitie 2018 is ten einde. 

Op deze schitterende zondag werd de afsluitende springwedstrijd verreden. De uitslagen van de dressuur wedstrijden vindt je ook in deze uitslagen. 

Wintercompetitie 2018

Uitslag springen

Puntentelling: Voor iedere plaats in de groep krijg je datzelfde aantal punten. 1e prijs is dus 1 punt, 2e prijs 2 etc. Van de drie keren tellen de punten van de beste twee keer.

50 cm

1   Nena Nijland Fleur 32,5
2   Birte Bettenhaussen Coen 32
3   Danielle Kogelman Calimero 31,5
4   Sterre Winterman Calimero 29,5
5   Femke Koeman Coen 29,5
6   Naomi Jorna Toet 29,5
7   Elisa Proos Sunshine 29,5
8   Zoe ten Elsen Bill 28,5
9   Bo Breuker Sunshine 28,5
10   Yalan Liotard Coen 28
11   Rosan Pellikaan Obiku 27,5
12   Jasmijn Klein Oonk Obiku 27,5
13   Hyam Renkema Obiku 26,5
14   Lucinde van Duren Sunshine 26
15   Celine Mulder Calimero 26
16   Nena Nijland Fleur 21
17   Naomi Jorna Bill 19
18   Madelief Wardekker Scarlett o 'Silke 9
19   Kim Betten Unbelievable DQ

30 cm

1   Nouk Brandwagt Murphy 31,5
2   Naomi Dreijerink Amber 31
3   Maud Knobben Murphy 31
4   Anne-Britt Draaijer Bobby 30,5
5   Aniek vd Noort Coen 29,5
6   Amber Ferris Coen 28,5
7   Nynke Stevens Bobby 26
8   Anouk de Lange Toet 25,5
9   Selim Ordelman Okkie 8

grond

1   Eline Veltman Sunshine 31,5
2   Justus van Asselt Murphy 31
3   Famke Eggink Okkie 30,5
4   Justus van Asselt Murphy 30,5
5   Dominique vd Voet Bill 29,5
6   Friso Tietge Amber 28,5
7   Linsey Pleizier Bobby 25,5
8   Suze Koeman Toet 23,5
9   Erlise Aanstoot Blondie  22

 

Uitslag dressuur 

Groep 1 (F5 t/m F13)

1 Yalan Liotard 3 5 6 8
2 Sam Cellarius 4 16 4 8
3 Kim Betten 1 10 8 9
4 Sterre Winterman 7 2 7 9
5 Celine Mulder 2 9 14 11
6 Birte Bettenhaussen 6 6 7 12
7 Lucinde van Duren 10 3 11 13
8 Hyam Renkema 5 11 15 16
9 Rosan Pellikaan 14 15 3 17
10 Bo Breuker 9 10 14 19
11 Hans Woudstra 8   12 20
12 Eva Hendriks 13 8 16 21
13 Nena Nijland 11 12 13 23
14 Madelief Wardekker 12 13 17 25

Groep 2 (F3 t/m F8)

1 Justus van Asselt 1 1 5 2
2 Famke Eggink 1 2 3 3
3 Feline Bruning 4 3 5 7
4 Isis van Asselt 6 4 4 8
5 Erlise Aanstoot 6   4 10

Groep 3 (F3 t/m F8)

1 Naomi Jorna 4 1 1 2
2 Elisa Proos 1 2 2 3
3 Nena Nijland 12 3 1 4
4 Femke Koeman 2 5 3 5
5 Amanda Proos 5 1   6
6 Annebritt Draaijer 11 6 4 10
7 Jasmijn Klein Oonk 3 10 8 11
8 Naomi Dreijerink 8 4 9 12
9 Anouk de Lange   7 6 13
10 Zoe ten Elsen 7 7 9 14
11 Linsey Pleizier 10 4 12 14
12 Daniëlle Kogelman   8 7 15
13 Cheyenne de Boer 9 6 10 15
14 Eline Veltman 13 9 7 16
15 Selim Ordelman 6   11 17

Groep 4 (F1-F2)

1 Friso Tietge   1 1 2
2 Dominique van der Voet 4 7 1 5
3 Maud Knobben 3 5 4 7
4 Aniek vd Noort   4 3 7
5 Nynke Stevens 2 8 5 7
6 Minne van Daalen 5 3   8
7 Suze Koeman 7 2 6 8
8 Veerle van Daalen 8 6   14


Running horse
#FNRS
#KNHS
#Veilig paardrijden
#logo eik

Manege Stal de Eik

Oude Diepenveenseweg 11
7451 CK Holten
0548 - 36 28 33
stal@eik.nl
#Facebook
#YouTube
#Twitter
Sequential Bits
Privacystatement