Een mooi begin van de eerste wedstrijd van 2019 in de wintercompetitie. Hoewel het zondag erg regenachtig was, was de sfeer toch opperbest. De uitslagen van de eerste wedstrijd kun je hier terugvinden.

Zaterdag 9 februari

Groep 1 (F6 t/m F9)

1   Naomi Jorna Pleasure F8a 225
2   Lucinde v Duren Cartouche F9a 223
3   Danielle Kogelman Calimero F6a 222
4   Zoë ten Elsen Toby F9a 216
5   Aniek de vries Pleasure F7a 216
6   Femke Koeman Coen F6a 214
7   Cheyenna de Boer Calimero F6a 213
8   Sterre Winterman Trofee F7a 213
9   Celine Mulder Valeri F8a 210
10   Wana Hoedt  Calimero F6a 210
11   Eva Hendriks Toby F9a 201

 

Groep 2 (F1 t/m F5)

1   Naomie Pangeli Bobby F1a 230,5
2   Tess Brasser Bobby F4a 225,5
3   Sare Brasser Bill F4a 224,5
4   Nouk Brandwagt Bobby F3a 224
5   Maud Knobben Bill F3a 223
6   Diede Floors Sunshine F4a 219
7   Anne-Britt Draayer Nicky F4a 217
8   Elise Aanstoot Blondi F5a 216
9   Hans Woudstra Marnix F5a 215
10   Esmee Jansen Sunshine F4a 212
11   Anouk de Lange Coen F4a 210,5

wintercompetitie1_zaterdag 

Zondag 10 februari

Groep 3 (F3 - F4)

1   Feline Bruning Coen F3a 237
2   Friso Tietge Bobby F4a 217
3   Julia Kolt Coen F3a 214
4   Aniek van Noort Pleasure F3a 213
5   Linsey Pleizier Bill F3a 212
6   Eline Veltman Sunshine F3a 212
7   Nynke Stevens Sytske F3a 211
8   Ylva Smit Bobby F4a 210
9   Dominique vd Voet Pleasure F3a 206
10   Meike vd Wal Sunshine F3a 204

Groep 4 (F5 t/m F10)

1   Carmen Muller Bobby F5a 222
2   Naomie Dreijerink Murphy F5a 220
3   Birte Bettenhaussen Coen F7a 213
4   Kim Betten Umpie F10a 208
5   Stefanie Roelofs Gerben F9a 205
6   Jessica Pleizier Gerben F9a 195

Groep 5 (F1 - F2)

1   Vera Rutger Pleasure F1a 232
2   Famke Eggink Bill F2a 227
3   Minne van Daalen Murphy F2a 226
4   Lina ter Haar Murphy F2a 222
5   Renske Mali Sunshine F2a 221
6   Bart Franken Sunshine F2a 216
7   Veerle v Daalen Bill F2a 215
8   Anouk Molenaar Bill F1a 212
9   Silke Hogeslag Bobby F1a 211

Wintercompetitie1_zondag

Senioren

Rubriek 1

1   Anne Knappstein Murphy F1a 227
2   Jitka v Roermund Murphy F5a 225
3   Nina Olfers Pleasure F1a 217,5
4   Hans Woudstra Marnix F5a 217
5   Jolanda Waanders Kalirakli F3a 213
6   Paul van Mil Tarius F5a 210

Rubriek 2

1   Rosalie Veneklaas Tarius F6a 223,5
2   Esther Lukkien Trofee F6a 212
3   Jan Wendel Sadiq F7a 210
4   Stefanie Roelofs Gerben F9a 203,5
5   Jessica Pleizier-Roelofs Gerben F9a 191,5


Running horse
#FNRS
#KNHS
#Veilig paardrijden
#logo eik

Manege Stal de Eik

Oude Diepenveenseweg 11
7451 CK Holten
0548 - 36 28 33
stal@eik.nl
#Facebook
#YouTube
#Twitter
Sequential Bits
Privacystatement