Alle uitslagen van de cross2019 bij Stal de Eik vind je hier.
Heb je foto's of video's die je wilt delen via eik.nl? Stuur ze dan naar ons op via wetransfer.

Groepen 1

uitslag

start

naam

voornaam

uitslag

paard

  2 Eidhof Shelly     4,00 Xaffier
  3 Drost Moniek     2,75 Benjamin
  4 Kuiper Kim ##### Anton
  5 Veldkamp Jacqueline ##### Derby
  6 Bracht van Els    37,25 Parsifal
  7 Mather Jet ##### Hendrik
  8 Muis Edith    28,00 Stalenca va den Rozenhoeve
  9 Nijeboer  Rikus    28,75 Amadeus
  11 Damen Isabelle ##### Saraan
  12 Damen Philine    71,50 Storm
  18 Klaasboer Yvonne ##### Ollie
  19 Steege van der Marjolein    31,50 Gradus
  20 Beumer Ilze    31,25 Roosje
  51 Kuipers Suus     5,50 Guus
  52 Tempert Marielle     5,50 Galvano
  54 Kayalar Yelin ##### Heidepeels Constantijn
  55 Hofstee Peter ##### Abbey
  56 Hoek Lune     6,25 Orlando
  57 Horenberg Elke     5,25 Liza
  58 Roelink Nikki     5,00 Shenna
  59 Asbreuk  Lauri ##### Zannah
  60 Asbreuk  Lars    42,25 Frasko
  61 Maassen van den Brink Anke    17,25 Iby Eldino
  62 ter Horst Natalie    17,25 Ribbona sir Rick
  63 Piekartz von Amy    16,50 King
  64 Voort Kayleigh    15,50 Fly
  65 Heijenk Manon ##### Monty
  66 Poortman Esmee ##### Sauginon blanc's RHS
  67 Janssen Anouke ##### Roko Loco RHS
  68 Baak van Wendy    46,50 Equador
  69 Gronloh Anusca    37,75 Twitter
  70 Straaijer Annemieke ##### Reezerhoeks Dancer
  71 Schuurmans Myrthe     8,25 Rheerzerhoeks Blitz
  72 Lammers Nicole    46,00 Flandina
  73 Scharenborg Maartje    44,25 Rosie

Cross2019 

Junioren 1

uitslag

start

naam

voornaam

uitslag

paard

1 46 Bloem Nieke     2,00 Mellojill
2 25 Smits Tamara     7,75 Voice
3 13 Betten Kim    11,50 Unpie
4 50 Schellings Julia    16,75 Cyra van it warkumer nylan
5 31 Jorna Naomi    21,00 Korradina
6 24 Mink Indy    47,25 Miss Evita Z
7 15 Veneberg Chloe    54,00 Duc
8 23 Beumer Noelle    55,25 Sam
9 34 Duren van Lucinde    57,50 Cartouche
10 27 Trompetter Niesje    70,25 Milkmaid
11 1 Hove ten Nikky    86,50 Polly of Jolly
12 17 Lueks Ilse  DQ  Painted May 15
13 21 Vogtlander Feline  DQ  Longslade Friar Tuck
14 22 Sandelowsky Eva  DQ  Hoppenhof's Dylano
15 26 Spanjaard  Floor  DQ  Orville Grevenrit
16 28 Paarhuis Marieke  DQ  Whitney
17 29 Muller Ralph  DQ  Carentano
18 30 Aaltink Tess  DQ  Fido Dido
19 35 Nederlof Lisanne  DQ  Darwin
20 44 Timmer Bo  DQ  Woezel
21 47 Olde Bolhaar Robin  DQ  Twister
22 53 Voort Fenneke  DQ  Layka

Cross2019 

Senioren 1

uitslag

start

naam

voornaam

uitslag

paard

1 36 Gijsbers Denise     3,50 Sampson
2 49 Malestein Ilona     5,00 Eros
3 16 Beuze Lionne     7,75 Gota
4 14 Heuven van Evelien    10,25 Ikke
5 48 Oost Carlien    15,00 Hetty
6 39 Mink Indy    16,75 Spekkie
7 45 Heuven van Evelien    20,00 Ferrari
8 76 Boersma Brigitte    26,25 Victory
9 42 Oude Groote Beverborg Anne     30,50 Iam HG
10 78 Mulder Merel    38,75 Luts
11 10 Bok Wendy    39,50 Kreator
12 43 Beldman Jan Wendel    49,50 Sadiq
13 75 Thien Ilonca    69,00 Balou
14 32 Woudstra Hans    92,25 Marnix
15 33 Vis van der Sifra  DQ  Kapriool
16 38 Horenberg Laurie  DQ  Unique
17 41 Smits Anita   Pien

Cross2019


Groepen 2

uitslag

start

naam

voornaam

uitslag

paard

  82 Timmer Bo    16,25 Woezel
  83 Slooten van Myrthe    16,25 Dana
  88 Keizer Linda    27,00 Dixie
  87 Pluim Iris    26,00 Happy Day
  92 Reuser Rebecca     3,25 Obelix SCG
  93 Jalving Annis     4,75 Marsh Mellow
  108 Reuser Rebecca    22,00 Obelix SCG
  109 Jalving Annis    22,75 Marsh Mellow
  117 Lansink Babette    26,25 Houstan Jack
  37 Dekkers Louise     7,00 Biskaya
  119 Schaik van Celine ##### Bailey
  120 Huis in 't Veld Sharon     5,75 Mac Flurry
  123 Haafkes Juulke    10,25 Silver Tommy
  124 Willems Dries ##### Jack

Junioren 2

uitslag

start

naam

voornaam

uitslag

paard

1 106 Jong de Mette     3,50 Ulona
2 86 Bloem Merle     8,00 Moonlights Miranda
3 104 Wiersma Marije    12,50 Valeriano Emigrante
4 111 Smit Merle    24,75 Nienke
5 100 Vregelaar ten Anne    32,00 Reset
6 105 Dobbe Jessica    63,50 James
7 80 Graaf de Kirsten  DQ  Payute
8 101 Veltkamp Roosmarijn  DQ  Dancing Dream
9 102 Kamphuis Indi  DQ  Mowsy
10 118 Vernooy Juliette  DQ  Francis Lass

Foto's Maarten 

Senioren 2

uitslag

start

naam

voornaam

uitslag

paard

1 110 Konings Mariel      1,25 Champ de Legume
2 77 Schaeffer Jessica     1,50 Haitske
3 96 Migchielsen Denise     1,50 Asmiro
4 98 Veen van Anita     5,50 Balthasar
5 103 Bakker Dorien     8,75 Basic Instinct
6 85 Effing Marinda    10,75 Basic Instinct
7 113 Renkema Hyam    11,00 Symphony
8 122 Weijdeman Carolien    11,75 Regal du Coin
9 91 Moelee Janique    12,75 Canyon Sayori
10 89 Roggekamp Elise    14,75 Falco
11 97 Dam van Carolien    16,75 Davinci
12 84 Mulder  Merel    20,50 Matz
13 115 Thalen Noelle    20,50 Salco
14 114 Alberts Marjan    21,50 Easy Sycha
15 95 Brilman Eslie    23,50 Wiringherlants Easy Elmo
16 116 Huiskamp Kim    23,75 Boeve's Chicgo
17 94 Quist Jessica    34,00 Epina
18 81 Schepers Sterre  DQ  Fleur
19 90 Helm van der  Hans  DQ  Silver Tommy
20 107 Smit Charlotte  DQ  Guusje
21 112 Barbieri Felicia  DQ  Baci Boy

 

Foto's Maarten


Running horse
#FNRS
#KNHS
#Veilig paardrijden
#logo eik

Manege Stal de Eik

Oude Diepenveenseweg 11
7451 CK Holten
0548 - 36 28 33
stal@eik.nl
#Facebook
#YouTube
#Twitter
Sequential Bits
Privacystatement